Elektronické zabezpečovacie systémy

Elektronické zabezpečovacie systémy (EZS) sa stávajú v dnešnom svete nevyhnutnou potrebou ako si zabezpečiť ochranu svojho majetku. 

Voľba správneho alarmu nie je jednoduchá. Vyberáte si totiž spoločníka, ktorému môžete veriť, ktorý vám bude poctivo slúžiť dlhé roky a pritom sa nad vás nebude povyšovať technickou zložitosťou. Skrátka, očakávate jasné a spoľahlivé riešenie, ktoré vás nikdy nenechá v štichu. Verím, že alarm JABLOTRON 100  plne uspokojí vaše požiadavky. 

- Vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100 prvým alarmom, ktorému ihneď budete rozumieť a nebudete sa ho báť. Vyberte si alarm vyvinutý pre ľudí!

- Vzhľad jednotlivých prvkov alarmu JABLOTRON 100  bol vytvorený v spolupráci so špičkovými dizajnérmi. Objavte krásu ktorá splynie s vašim domovom!

- Kombinácia bezdrôtového a drôtového riešenia alarmu JABLOTRON 100 umožnuje šetrnú inštaláciu ako pre váš objekt, tak aj vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie Jablotron!

- JABLOTRON 100 vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale tiež pred požiarom alebo únikom plynu. Dokáže ovládať kúrenie, zavlažovanie alebo otvoriť garážové dvere. Využívajte možnosti špičkovej techniky naplno!

- Ku svojmu alarmu JABLOTRON 100  sa dostanete z ktoréhokoľvek miesta vďaka bezplatnému internetovému portálu prostredníctvom počítača, tabletu alebo smartfónu. Ovládajte alarm a komunikujte so systémom bez hraníc.

Alarm JABLOTRON 100  ponúka absolútnu slobodu výberu, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám. Ponúka riešenie pre byty, chaty, domy, kancelárske a výrobné priestory. Naplánujte si jeho veľkosť podľa seba.

 

 

 

 

 

 

Na zvýšenie zabezpečenia objektu je možné použiť alarm v kombinácii s bezpečnostnými okennými fóliami, ktoré majú za úlohu predĺžiť čas potrebný na prekonanie vniknutia do objektu cez okenné výplne.